מאמרים

רשת סוליטיס

אם אתם רוצים להצליל מתחם ולשמור על אוורור ושמש מעוטה סוכך שמש נועד בדיוק לשם כך. גני משחקים, חצרות, בריכות ועוד המון מתקנים החשופים לשמש הופכים לבלתי ניתנים לשימוש כאשר השמש באותו היום חזקה במיוחד – ברזלים מתלהטים, מדרכה רותחת וסנוור אלו סכנות ממשיות שיכולות לפגוע בכם ובילדים שלכם. כמובן שחשיפה לשמש לאורך זמן יכולה לפגוע ישירות בגופן ולגרום לכוויות ואף יותר גרוע מכך. אך אין אנו רוצים להשבית את המתקנים והחצרות כל פעם שיש יום קיצי (כלומר מעל ל4 חודשים בשנה בישראל). סוכך שמש מאפשר ליצור גג מעל מתקנים אשר מאפשר לקרני השמש לחדור דרכו באופן חלקי כך שמצד אחד המקום מואר ואינו מצריך תאורה מלאכותית במהלך היום ומצד שני מפחית באופן משמעותי את התחממות המתחם המסוכך. סככות שמש ניתן גם להתקין גם כקירות למתחם ועדיין לאפשר לרוח נעימה להיכנס פנימה.

 

רשת סוליטיס – סוככי ארבע העונות בע”מ

רשת סוליטיס היא סוכך מתקדם שעשוי בד חזק במיוחד ובו חורים זעירים שמאפשרים חדירה מינימלית של שמש ורוח. רשת סוליטיס יכולה לשמש גם כווילון במבנים ולאפשר תאורת פנים טבעית. רשתות סולטיס מיוצרות על ידי חברת סרג’ פרארי הצרפתית שהיא חברה מקצועית וזוכת פרסים על הפיתוחים שלה. אצלנו בסוככי ארבע העונות בע”מ תוכלו למצוא רשתות סולטיס ועוד מגוון גדול של פתרונות הצללה מתקדמים שיותקנו על ידי צוות מומחה ומקצועי בתחום. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבוע שיחת ייעוץ לקביעת פתרון ההצללה והסיכוך המתאים ביותר עבורכם.

 

פתרונות הצללה מעוצבים

הקמת סוככי שמש לא צריכה לכער את החצר. הבדים והסוככים שאנו עושים בהם שימוש באים במספר גדול של צבעים, עיצובים ודוגמאות ככה שתוכלו לבחור עיצוב שיחמיא לשטח באותו הוא יוקם. בעוד שבגני משחקים ובריכות ניתן לבחור בצבעים בוהקים ושילובי בדים שימשכו את עייני הילדים, בחצרות פרטיות ניתן לבחור עיצובים עדינים יותר בצבעי רכים שמשתלבים עם מבנים ופרגולות. מערכות הצללה גם לא חייבות להיות משטח בד אחד וגדול וישנם עיצובים שיוצרים צורות של גלים מרגיעים ומיוחדים.
חייגו עכשיו ל04-6889698 לקבלת ייעוץ בחינם והצעת מחיר אטרקטיבית רק בשבילכם! סוככי ארבע העונות – מקצועיות ואדיבות מעל ומעבר לגג.