מאמרים

מסך הצללה זיפ

בתים שחלונותיהם פונים לכוון מזרח או מערב וגם מרפסות שפונות לכוונים אלה, מצריכים אמצעי הצללה יעיל היות שהשמש חודרת דרכם לחללים שלנו במשך שעות ארוכות. הפתרונות רבים וקיימים בדמות וילונות לסוגיהם, תריסי גלילה לסוגיהם ועוד. מסך הצללה זיפ הוא בעצם סוג של מסך ורטיקאלי שניתן להפעילו באמצעות מנוע חשמלי או באופן ידני. בעלי דירות רבים מעדיפים את השימוש בו היות והוא מצליח לייצר הצללה מאד אפקטיבית בבית או בחלל האמור. ניתן להתקין מסך הצללה זיפ גם במרפסת על ידי כך שהוא סוגר אותה למעשה ומאפשר פרטיות.

למה דווקא מסך ZIP?

Zip Screen או מסך ZIP, הינו אמצעי הצללה בעל יתרונות בולטים. אפקט ההצללה שלו מושלם. הוא מעוצב באופן כזה שיצליח למנוע מקרני השמש לחדור הביתה באופן מעולה, הוא עמיד בפני רוחות חזקות המגיעות עד ל 100 קמ”ש, מה שרלוונטי כאשר מדובר במרפסת, מדובר במסך בעל עיצוב חדשני, דקורטיבי, אלגנטי ומודרני אשר מוסיף נופך לעיצוב הבית. מסך הגלילה זיפ הוא למעשה מערכת המופעלת באופן חשמלי או ידני. האריג האיכותי ממנו עשוי המסך מיוצר באיטליה ונקרא דרלון או לחלופין מאריגים פולימריים המיוצרים בגרמניה או צרפת.

מה כדאי לדעת על מסך הצללה ZIP TRACK?

ניתן להתאים את גודלו של מסך הצללה ZIP TRACK לגודל החלון עליו יותקן. הרוחב המקסימלי שלו מגיע עד 4 מטרים וגובהו עד ל 3.5 מטרים. בהזמנה מיוחדת ניתן לקבל גם מסך ברוחב 5 מטרים. אנו ממליצים להתייעץ עם בעל מקצוע מהתחום על מנת שתקבלו תוצאות אידיאליות ומספקות. ייחודו של מסך הצללה זיפ טמון באופן שבו מתחבר הבד למסילה. במחלקת הייצור שלנו  אנו מלחימים ZIP עבה (סרט) על בד המסך, ZIP זה מוכנס לתוך מתקן פולימרי המותקן בתוך המסילה. עביו של הסרט יחסית לעובי הבד הופכת אותו לעמיד בפני רוחות חזקות.

פתרונות הצללה איכותיים בסוככי ארבע העונות

אז אם אתם מבקשים לעצמכם דירה מוצלת ונעימה, מרפסת שמאפשרת פרטיות ותוספת מרשימה ואלגנטית לעיצוב הבית- פנו אלינו עוד היום. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שעה. ניתן ליצור קשר דרך האתר באון ליין או באמצעות מספר הטלפון המופיע בעמוד שלנו. נשמח לצרפכם לציבור לקוחותינו הגדול והמרוצה. להתראות בקרוב.